:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Przygotowań do wyprawy ciąg dalszy :)

Przygotowań do wyprawy ciąg dalszy :)


Wyjazd do Albanii, a może i do Grecji przy okazji, zbliża się ogromnymi krokami. Turystyczne wyposażenie wzbogaciło się nam o łóżka kanadyjki szt 2 i dodatkowy składany stolik. Taaa, tylko gdzie to wszystko pomieścić?

Tylna nadbudowa na bagażniku okazuje się za mała. Kolega podpowiedział mi, podsunął pomysł aby zrobić owiewkę na bagażnik. Owiewka nie przydatna w terenie, wręcz może nawet przeszkadzać, ale na dojazdów-kach po czarnym ponoć wpływa na oszczędności paliwowe - tak stwierdzili na pewnym forum. Ustalenie kąta owiewki bez tunelu aerodynamicznego ..... nie no żartuję :) Może to i sugestywne moje zdanie ale jest odczuwalna różnica.


Trzy godziny roboty i owiewka jest na bagażniku spełniając jednocześnie rolę dodatkowego schowka, w tym przypadku, na trapy pneumatyczne, poduszkę pneumatyczną jak i również osłona dla hi-lifta - nie rzuca się tak w oczy :)


Czy zaoszczędzimy paliwo? czas i droga pokaże.  Jedno co pewne .... mam dodatkowe schowki.Przygotowań do wyprawy ciąg dalszy :) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się