:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Prysznic na wyjeździe, ciepły prysznic :)

  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5

Prysznic na wyprawie możemy brać w ekstremalnej temperaturze potoku górskiego, w temperaturze rzeki nizinnej a możemy też nie uzależniając się zagrzać wodę. Grzanie wody możemy uskuteczniać na różne sposoby. Ognisko, czajnik elektryczny - jak mamy przetwornicę, kuchenka gazowa z garnkiem itd itp. Każdy sposób jest dobry, każdy sposób ma swoje wady i zalety, jest mniej lub bardziej pracochłonny. Nie ważne, jak osiągniemy zamierzony cel - mamy ciepłą wodę. Możemy umyć naczynia, możemy wziąć prysznic.


W naszych wyjazdach sprawdzałem różne opcje, różne konfiguracje. Czym mniej skomplikowane tym bardziej niezawodne. Możliwość zastosowania różnych paliw, łatwo dostępnych paliw przemawia do mojego projektu.
Nie sprawdziłem czy np. rozpalając małe ognisko w szufladzie wsuwanej na miejsce palnika zagrzeje wodę - wszystko przede mną. Jak spróbuję to się pochwalę. A tym czasem wygląda to tak.Prysznic na wyjeździe, ciepły prysznic :) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się