:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zlot 4x4 Jasienianka okiem kamery

Wyprawy off road - relacje z wypraw, Jasienianka okiem kamery - zdjęcie, fotografia

Zlot 4x4 Jasienianka okiem kamery


Witam wszystkich czytelników wterenie.pl

Niedawno napisałam krótki tekst o naszym I Zlocie Miłośników Samochodów 4x4 Jasienianka, który odbył się 11 czerwca 2016 roku.

Dziś zapraszam na krótką relację filmową. Myślę, że słowa nigdy nie oddają dokładnie tego, bo można zobaczyć. Miłego oglądania i oczywiście zapraszam do Jasienia w województwie lubuskim na kolejną edycję Zlotu. Planujemy ją jesienią. Dokładna data nie jest jeszcze znana, ale z pewnością ogłosimy to z odpowiednim wyprzedzeniem.

Obecnie trwają rozmowy z nowymi władzami naszego miasta. Pan Burmistrz jest bardzo przychylny podobnym inicjatywom, co szczególnie nas cieszy, bo jak wszyscy wiecie podejście władz do off-roadu jest różne. My nie narzekamy, wręcz przeciwnie - jesteśmy dumni, że mamy świetnego Burmistrza.

Zdradzę Wam jeszcze jedną tajemnicę - chcemy właśnie naszego Burmistrza zarazić jazdą terenową. Zainfekujemy go tak, że nigdy się nie wyleczy i wtedy to już w ogóle będzie fajny chłop z niego ;) Przygotujemy mu wcześniej odpowiedni chrzest w błocie :).
Dla wterenie.pl - Gosia Sobczyk

Zlot 4x4 Jasienianka okiem kamery komentarze opinie

  • Balony Reklamow - niezalogowany 2018-09-19 12:58:10

    Pan Mateusz łabudziński to złodziej i krętacz, wynajął czarną bramę od firmy balony reklamowe dressmaker i ją przywłaszczył. jest to człowiek któremu nie warto ufać i powierzać niczego w dobrej wierze. jak ma możliwość to okradnie bez większych wyrzutów sumienia.

Dodajesz jako: Zaloguj się