:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zimowa Ekskursja 13-21.02.2016 Bukovel

Złoty offroad i targi 4x4 , Zimowa Ekskursja Bukovel - zdjęcie, fotografia

UKRAINA jako kierunek turystyczny kojarzy się przede wszystkim z odkrywaniem polskich śladów, wyprawami 4x4 i pierwszorzędną kuchnią. Pozostając po trochu w każdym z tych klimatów, proponujemy wyjazd w nieco zmienionej scenerii - Ukrainę zimową: wybierzemy się do Bukovela - największego i najlepiej przygotowanego ośrodka narciarskiego w Europie Wschodniej, odwiedzimy Huculszczyznę, spróbujemy wyśmienitej kuchni, poszalejemy na śniegu i nie tylko!

Worochta niegdyś najwieksze centrum sportów ziomowych w tej części Karpat było organizatorem Zimowych Mistrzostw Polski II RP a po wojnie centrum szkolenia radzieckich skoczków narciarskiech. Miejsca musiała ustąpić innemu nowoczesnemu i niedawno zbudowanemu kurortowi. Bukovel ze swoimi 58 kilometrami tras narciarskich bije na glowe inne ośrodki narciarskie w Europie centralnej i wschodniej.

PROGRAM:
Dla chetnych spotkanie w Jarosławiu, nieopodal autostrady, w sobotę 13 lutego, o godzinie 10.00 rano i udajemy się na przejście graniczne w Korczowej. Po przekroczeniu granicy z Ukrainą jedziemy do Lwowa, gdzie wymienimy walutę i zrobimy sobie godzine czasu wolnego na starym mieście. Samochody zostawimy na strzeżonym parkingu nieopodal centrum. Na obiad udamy się do restauracji-piwowarni STARGOROD. Kiedy już zaspokoimy doskonałym jedzeniem nasze apetyty, popołudniem wyruszymy do Bukovela. Tam spędzimy 6 kolejnych dni, korzystając z 58 km tras narciarskich, zwiedzając okolicę i ciesząc się urokami wypoczynkowej miejscowości. Na jeden z wieczorów planujemy zawody gokadowe o zimowy puchar Bukovela. Wyjazd powrotny w niedzielę po śniadaniu, 21 lutego.

Planowane atrakcje:
- kolacja regionalna;
- kąpiel w ruskiej bani;
- zawody gokardowe;
- chętnych zabierzemy na wyjazd terenowo-freeride do DRAGOBRAT

Zimowa Ekskursja 13-21.02.2016 Bukovel komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się