:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Witer Trap III - relacja, zdjęcia, film

Witer Trap III - relacja, zdjęcia, film

W ubiegły weekend (14.02.2015r) odbył się Winter Trap III. Dla przypomnienia wspomnę iż jest to zimowy rajd przygotowywany przez Stowarzyszenie Kolno4x4 przy pomocy sponsorów którym serdecznie dziękujemy.
Trzecia edycja Winter Trapu odbyła się na terenach powiatu i gminy Kolno. 

Organizator przewidział pięć klas, w których zarejestrowane załogi mogły walczyć o podium, a były to :
Przygoda, Wyczyn, Wyczyn z wyciągarką, Extrem i Quad.

Zasady zdobywania punktów polegały na tym iż każdy uczestnik miał za zadanie zebrać jak największą liczbę punktów na swojej karcie drogowej, która była przymocowana na stałe w środku auta. W przypadku gdy ilość punktów była taka sama u zawodników pod uwagę był brany przejazd czasowy (OS CZASÓWKA), który był pierwszym os-em na trasie rajdu.


Po walce w terenie przyszedł czas na wyniki i dekorację zwyciężców, którzy za osiągniecie miejsc na podium otrzymali piękne puchary. Uroczystość odbyła się w pensjonacie "Orchidea". W tym roku organizatorzy odeszli o tradycyjnego wręczania nagród. Jak już wcześniej wspomniałem puchary zostały wręczone za miejsca na podium, a nagrody były losowane spośród wszystkich uczestników, którzy dojechali do mety, co cieszyło się uznaniem za dobry pomysł.


Podczas wieczornej imprezy była przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie synka naszego kolegi.Suma jaka zebrano to kwota ponad dwa tysiące złotych za co darczyńcom dziękujemy!!!
Podziękowania kierujemy także do sponsorów którzy pomogli w organizacji Winter Trap III
Zapraszam do galerii i na krótka relacje filmową

A tu oficjalny film z Winter Trap III


Pozdrawiam
Marcin Orłowski, Kolno 4x4

Witer Trap III - relacja, zdjęcia, film komentarze opinie

  • Piotr Ładosz-chlapi 2015-02-21 10:46:54

    Mario z Gródka.WT-III Kolno https://www.youtube.com/watch?v=OQz0yqz_vs0

  • Szymon 2015-02-17 20:24:18

    Super imprezka z rewelacyjnym klimatem!

Dodajesz jako: Zaloguj się