:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Off-roadowa niedziela z Eską - zapraszamy do Olsztyna!

Off-roadowa niedziela z Eską - zapraszamy do Olsztyna!


Jesień nie musi być szara, zimna i nudna! Olsztynian o tym chcą przekonać organizatorzy imprezy „Off-roadowa niedziela z Eską”, która odbędzie się na torze offroadowym na lotnisku na Dajtkach 19. października. Tego dnia zrobi się tam kolorowo i to nie tylko za sprawą jesiennych liści na drzewach, ale także wielobarwnych pojazdów terenowych – aut 4x4, motocykli i quadów. Będzie także gorąco, bo dla wszystkich osób, które takimi pojazdami dysponują, przygotowane są trasy z różnymi przeszkodami terenowymi. Nudy nie będzie absolutnie! Uczestnicy zmierzą się zarówno z terenem, jak i ze sobą nawzajem. Kibice zaś będą mogli nie tylko podziwiać te zmagania, ale także spróbować jazdy samochodami 4x4 (najnowsze modele Toyoty) i wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Radio „Eska” to stacja chętnie słuchana przez młodych i pełnych energii Olsztynian. Offroad z kolei to dyscyplina wyjątkowo energetyczna i pełna adrenaliny. To połączenie jest więc nieprzypadkowe i gwarantuje moc dobrej zabawy. Również nieprzypadkowy jest udział w tej imprezie firmy „Mir-Wit”, czyli olsztyńskiego dealera aut marki Toyota. Jej przedstawiciele zaprezentują bowiem najnowsze modele aut z napędem 4x4 tego japońskiego producenta. Będzie można także skorzystać z jazd testowych tymi autami – do dyspozycji będą modele: Rav4, Hilux, Land Cruiser 150, a także wyjątkowy, przystosowany do jazdy terenowej Hilux w wersji Arctic. „Mir-Wit” przygotował także dla publiczności konkursy z nagrodami oraz ufundował puchary dla załóg samochodowych, które najlepiej poradzą sobie z przygotowanymi dla nich zadaniami terenowymi. Z bardzo wymagającą trasą cross country (liczącą ok. 4km) zmierzą się natomiast posiadacze motocykli crossowych i enduro oraz quadów. Nie zabraknie zatem widowiskowych skoków na „hopkach” czy też prób pokonania niemal pionowych podjazdów.

„Off-roadowa niedziela z Eską” to kolejna impreza terenowa organizowana na torze offroadowym „Strefa Kurzu – No Limit”, mieszczącym się na terenie lotniska Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego na Dajtkach. Poprzednie wydarzenia odbywające się w tym miejscu sprawiły, że tor zyskał sobie wielu zwolenników. Różnorodność przygotowanych na jego terenie tras daje możliwość terenowej zabawy dla każdego – zarówno dla początkujących offroadowców, jak i tych, którzy kochają wielogodzinne zmagania z trudnym terenem. Trasy samochodowe poprowadzone są w taki sposób, aby dostarczały wrażeń posiadaczom aut specjalnie przygotowanych do ciężkich warunków terenowych, jak i zupełnie seryjnych pojazdów z napędem 4x4. Krótko mówiąc – dla każdego coś miłego.

Impreza rozpocznie się o godz. 9:00, a zakończy ok. godz.. 18:00. Wstęp jest płatny – 7zł, dzieci do lat 12 bezpłatnie.

Uczestnictwo w imprezie własnym pojazdem wymaga wcześniejszego zgłoszenia internetowego. Wpisowe wynosi 40zł od pojazdu (auto, moto, quad), w tym zapewniony jest gorący posiłek. Biuro imprezy czynne w godzinach 8:00-10:00.

Patronat Medialny nad imprezą sprawuje portal www.wterenie.plOff-roadowa niedziela z Eską - zapraszamy do Olsztyna! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się