:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Majówka last minute - Olsztyn za pół ceny

Złoty offroad i targi 4x4 , Majówka minute Olsztyn pół - zdjęcie, fotografia

Majówka last minute - Olsztyn za pół ceny

 

Długi weekend majowy tuż tuż. Imprez, w tym także offroadowych w całej Polsce jest w tym czasie bez liku. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu, gdzie spędzić tegoroczną majówkę, to zapraszamy do Olsztyna. Wypoczynek, smaczne jedzenie, rekreacja i oczywiście offroad – to wszystko znajdziesz w sercu Warmii. I w dodatku za pół ceny!

Z myślą o wszystkich miłośnikach jazdy terenowej na olsztyńskim lotnisku na Dajtkach przygotowaliśmy tor offroadowy składający się z kilku tras. Tutaj poszaleć mogą posiadacze terenówek, quadów, motocykli crossowych, a nawet całkiem seryjnych SUVów. Trawersy, bagno, strumień, strome zjazdy i podjazdy zlokalizowane na trasie ekstremalnej z pewnością dostarczą wrażeń kierowcom „zmot”. Trasa turystyczna to z kolei nasza propozycja dla początkujących offroadowców lub tych, którzy nie chcą podrapać sobie lakieru na aucie. Trasę cross country przygotowaliśmy dla właścicieli SUVów oraz tych, którym adrenaliny dostarcza prędkość i umiejętność sprawnego kręcenia kierownicą. Na krótkim, lecz wymagającym trialu można będzie protestować wykrzyże oraz psychiczną odporność ;) Specjalny tor crossowy to natomiast smakowity kąsek dla posiadaczy motocykli crossowych i quadów szybkościowych – tu można powalczyć z niemal pustynnym piaskiem, ostrymi zakrętami, małymi, lecz zdradliwymi hopkami, a także z wielką hopą („trumną”) o długości 15m! Strefa Offroad No Limit – tak nazwaliśmy nasz tor offroadowy – jest więc miejscem, gdzie każdy fan zabaw terenowych znajdzie coś dla siebie.


W dniach 2-3 maja Strefę Offroad No Limit oddajemy do Waszej dyspozycji w godzinach od 12:00 do 17:00. W tym czasie za pół ceny, czyli za jedyne 10zł, będziecie się mogli bawić dowolną ilość godzin. Na życzenie oferujemy także pomiar czasu przejazdów poszczególnych tras, dzięki czemu będziecie mogli się porównać z kolegami. Adrenaliny na pewno nie zabraknie!


Do Olsztyna zapraszamy nie tylko offroadowców, ale i ich rodziny. Atrakcji za pół ceny w stolicy Warmii i Mazur jest tyle, że także panie i dzieci będą miały co robić. Podczas gdy panowie będą szaleć na Strefie Offroad No Limit, ich małżonki czy partnerki będą mogły popływać lub posiedzieć w jacuzzi w WCRS Aquasfera albo zadbać o sylwetkę w klubie fitness Body Perfect. Dzieciakom na pewno sprawi frajdę wizyta w Parku Linowym Makumba lub zwiedzanie „od kuchni” lotniska, które proponuje Aeroklub Warmińsko-Mazurski (to w tym samym miejscu, co Strefa Offroad).Nocleg za pół ceny można zarezerwować w hotelu lub pensjonacie, a zjeść w jednej z klimatycznych restauracji. Jeśli do tego dołożyć całą masę innych atrakcji sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych – oczywiście za pół ceny – to majowy pobyt w Olsztynie maluje się naprawdę ciekawie i tanio. Więcej informacji o olsztyńskiej majówce za pół ceny można znaleźć na stronie http://lotolsztyn.pl/ .

- zaprasza ekipa No Limit – Stowarzyszenie Biker

 

Majówka last minute - Olsztyn za pół ceny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się