:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wynajem auta na wakacje

Dodano: 2016-05-31 10:21:31

WitamWybieram się na urlop na jedną z greckich wysp. Zastanawiałem się czy uda się tam wypożyczyć auto terenowe. Przeglądam oferty sieciówek i porównywarek (Avis, Europcar, Travel Experts itp) ale mają w ofercie co najwwyżej SUVy. Może takie auto znajdę w jakiejś lokalnej wypożyczalni? Macie jakieś doświadczenia w wynajęciu takiego auta zagranicą? 
odpowiedz cytuj
dymka dodano: 2018-03-09 14:05:43
W wypożyczalni aut CAR-RENTAL.PL mają bardzo interesujące promocje na wynajem aut. Bez względu na to, czy chodzi o samochód osobowy, czy busa można dostać całkiem fajną cenę. Polecam to sprawdzić:https://car-rental.pl
odpowiedz cytuj
Maślana dodano: 2018-03-10 21:12:11
Przykro mi , ale szczerzę wątpię.... Jeździłam tam, po wyspach również ale osobiście nie przypominam sobie aby gdziekolwiek była taka wypożyczalnia ( co nie znaczy że na 100% nie ma) aczkolwiek ja nie kojarzę. Tym bardziej że szczególnie wyspy nastawione są na turystykę typu \"przemiał\" - czyli drinki, parasole, DJ na plaży etc. Proponuję wynająć auto na stałym lądzie i płynąć promem na wyspę.
odpowiedz cytuj
mczay dodano: 2018-09-02 19:28:56
Takich wypożyczalni jest od groma. Nie znam dokładnych kosztów, z jakimi trzeba się zmierzyć, ale wynajem samochodu może być opłacalny.
odpowiedz cytuj

1 ... 1