:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Skuteczna reklama dla warsztatu, jaka najlepsza?

Dodano: 2015-06-07 12:56:06

Jakie są Wasze doświadczenia związane z promowaniem Waszego warsztatu? Stosujecie jakąś reklamę? Jeżeli tak, to jaka jest efektywność tych reklam? Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam!
odpowiedz cytuj
buby1 dodano: 2015-06-20 11:15:42
najlepsza reklama to poczta pantoflowa , ale  pierwsze motto to takie jak chcesz żeby coś było dobrze zrobione to zrób to sam :-)
odpowiedz cytuj
jawaldek dodano: 2015-06-23 08:17:23
Reklama werbalna czyli polecenie od innego użytkownika warsztatu. Jeśli jestem w jakimś warsztacie pierwszy raz i bez polecenia to panujący porządek i ład w warsztacie no i mechanicy nie "rzucajacy " mięsem co chwila, jakieś miejsce/poczekalnia. Ciekawym rozwiązaniem, aby było więcej klientów, jest opcja nagrywania wszystkiego tego co było zrobione przy samochodzie :) Płytka z nagraniem dla klienta On wie co było zrobione,warsztat wie co było robione :)  
odpowiedz cytuj
buby1 dodano: 2015-06-24 21:22:43
ale nie w Polsce :),w naszym kraju to nawet  w A S O walom w rogi
odpowiedz cytuj
dawidmarzec dodano: 2016-06-19 18:09:01
Z reklamą wcale nie jest tak trudno, najlepiej poszukać regionalne serwisy informacyjne i tam łupać banery aż do bólu. Ja mieszkam w Kuźnicy i zamieściłem baner na zamiejscowym serwisie Kobieco.pl i mam zleconka stamtąd :-) wystarczy poszukać kolego... płacę 200 zł brutt/msc.
odpowiedz cytuj
czarek dodano: 2016-07-27 00:14:09
Najlebsza reklama to przedewszystkim zadowolony klijent który napewno skutecznie cię reklamuje i na pewno stronka w internecie pomoże
odpowiedz cytuj
mczay dodano: 2018-09-02 19:33:51
Ja zainwestowałbym głównie w reklamę na fb, która dobrze się sprawdza przy lokalnych firmach.
odpowiedz cytuj

1 ... 1