:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rumunia 2018

Dodano: 2018-01-26 13:24:52
Tagi: Rajdy terenowe i przeprawy 4x4
Samochody: Nissan Patrol

Witam wszystkich! Mam na imię Ewa. Nowy rok się zaczął więc chyba już czas żeby zacząć wątek...Poszukujemy chętnych załóg do wspólnej zabawy w Rumuni w górach Maramuresz. Myślę że około 20-tego lipca będziemy w okolicach Baia Mare, może ktoś z Was będzie w tym rejonie i będzie miał ochotę się przyłączyć? Chcemy kilka dni pojeździć po górach, raczej ekstremalnie, nie chodzi o polne ścieżki. My - Nissan Patrol VY60 , wyciągarka przód-tyłPozdrawiam serdecznie!
odpowiedz cytuj
heniutek dodano: 2018-01-30 09:46:38
A generalnie jaki jest koszt takiej wyprawy?
odpowiedz cytuj
jawaldek dodano: 2018-01-30 16:26:28
Przy indywidualnym wyjeździe mamy taki przelicznik i sprawdza się :) przejechane 100km to wydatek 100zł. W tej kwocie oczywiście jest cena paliwa ,ON, oraz inne inszości typu jedzenie ,zwiedzanie, pamiątki itp itd. Przy komercyjnym trzeba doliczyć opłatę organizatora.
odpowiedz cytuj
Maślana dodano: 2018-01-30 17:42:51
Cześć Hyniutku! Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy.. Moja propozycja nie jest absolutnie komercyjna... czysto towarzyska. Otóż co roku wyjeżdżamy na wyprawę przez kilka krajów. Stałym jej punktem jest Rumunia którą kochamy i koniecznie Maramuresz które uważamy za jedno z piękniejszych miejsc na ziemi. Ale oprócz podróży kochamy też off road - przez duże OFF. Dla tego też po drodze wjeżdżamy wszędzie tam gdzie się da , a głównie tam gdzie się nie da heh.
Po prostu rok temu mieliśmy słabą sytuację - umówiliśmy się z pięcioma załogami z mojej miejscowości że wyjeżdżamy razem. Przed samym wyjazdem odpadły dwie załogi, a kolejne dwie rozmyśliły się już w samych górach i w zasadzie zostaliśmy w pojedynkę. Z przyczyn czysto technicznych nie da się wyjechać w dziewicze góry jednym wozem, najbardziej optymalne są trzy, cztery auta. W końcu dojechali znajomi, ale musieliśmy czekać na nich kilka dni i ogólnie słabo to wyszło...
Dla tego pomyślałam że zapytam za wczasu na forum. Dużo ludzi jeździ w te rejony latem i po prostu chcielibyśmy się mniej więcej w tym terminie ( bo to wiadomo - dokładniej się można ugadywać bliżej wyjazdu) wstępnie umówić z kimś kto może też lubi taką zabawę. Tak jak pisałam wcześniej - jakieś dwa, trzy dni miażdżenia gór, a potem rozjeżdżamy się każdy w swoją stronę. Żeby doprecyzować - jesteśmy doświadczoną załogą, dobrze znamy te tereny. Odbijamy ze szrutowych szlaków bo chcemy zobaczyć i przeżyć więcej niż wszyscy inni mogą zobaczyć. Jeśli byłaby taka potrzeba możemy poprowadzić przeprawę. To takie trochę safarii, dzikie konie, bawoły, góry, skały, grzęzawiska, koryta rzek i przejazdy w górę strumyków. Po prosto wyjeżdżamy w góry i przed siebie. Jest jeszcze dużo czasu więc zapraszam wszystkie chętne załogi do korespondencji. Co do pozostałych kosztów to już zależy ile komu co pali heh i co po drodze urwie ha ha ha. Pozdrawiam!
odpowiedz cytuj
mczay dodano: 2018-09-02 19:29:52
I jak - wypad się udał? :-)
odpowiedz cytuj
Maślana dodano: 2018-10-13 15:06:37
Witaj!Przepraszam że dopiero teraz odp , ale rzadko zaglądam na to forum gdyż \"delikatnie\" mówiąc niewiele się tu dzieje...
Ale dzięki wielkie! Tak udał się - zdecydowanie!Ponad 8000 km przejechane i żadnej awarii - uważam to za sukces! Co prawda za pośrednictwem forum nie udało mi się znaleźć żadnej załogi do towarzystwa, ale spotkaliśmy kilka wypraw z Polski, głównie na terenie Albanii. Tegoroczną wyprawę uważam za jedną z bardziej udanych. Pomimo tego że ugryzł mnie wąż na terenie Rumunii i na dodatek nie wiem jaki bo było ciemno. Ale skoro tu piszę to znaczy że nie mam uczulenia... Generalnie jesteśmy załogą samodzielną i wyjeżdżamy bez problemu w pojedynke. Ale wiadomo.. mając choćby jeszcze jedno auto w asekuracji można byłoby sobie pozwolić na więcej :-)
Może masz ochotę przyłączyć się w przyszłym roku??? Zapraszamy :-) :-)Na widelcu będzie Gruzja :-)
odpowiedz cytuj

1 ... 1