:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

RAV4 naprawa


Dodano: 2017-09-01 21:04:46
Samochody: Toyota Rav4

Witam. 18-letnia RAV4 I - problem z przerdzewiałym spodem. Nie jestem off-roadowcem, ale to moje ukochane, wierne auto i nienawidzę myśli, że miałabym na cokolwiek wymieniać. Potrzebuję rady i pomyślałam, że może uzyskam taką u \"zakręconych\" (w pozytywnym sensie:-). Mój mechanik odmawia współpracy (ale on kompletnie nie rozumie, dlaczego ja tym autem w ogóle jeżdżę). A jeżdżę, bo kocham i już. Do kogo się zwracać (Warszawa i okolice)? Jakie to będą koszty - nie spodziewam się precyzyjnej odpowiedzi, bo nie potrafię precyzyjnie opisać problemu - tak ogólnie od-do podane w dużym zakresie też mi pomoże na tym etapie. Dzięki.
odpowiedz cytuj
heniutek dodano: 2018-01-30 09:46:04
Generalnie ciężko powiedzieć, nie widząc jak to dokładnie wygląda. Trzeba się jednak liczyć z tym, że nie będzie za bardzo możliwości za wiele z tym zrobić. Dobrze by było, jak byśmy widzieli to chociażby na zdjęciach.
odpowiedz cytuj


1 ... 1