:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Poszukuje platformy na wyprawy i nie tylko

Dodano: 2017-07-14 11:33:46

Witam wszystkich na forum!
Grzebałem jakiś czas ale wątkach nie znalazłem tego co chciałem, jak już było blisko dotyczyło nowszych modelów, lub były to posty sprzed kilku lat, nie chcę na dzień dobry dostać złotą łopatą.
Jak w tytule, poszukuje platformy pod wyprawówkę. Budżet na golasa przewiduję do 20 K, szukam roczników 1997-2002, diesela, w pojemności 2,5 - 3,1. Chciałbym też żeby to był pick-up. Dlaczego?- przeprowadziłem się z miasta na kaszubską wieś i chcę się zasymilować z lokalną społecznością ;)-bo zawsze chciałem pick-up\aA tak serio:Pomijając plany wyprawowe, potrzebuje drugi samochód typu wół roboczy. Mam różne dziwne hobby, i większość z nich wiąże się ze zjechaniem z asfaltu, i podjechaniem przez karzkuny do jakiejś wody lub skał, często o jedno lub drugie zahaczając. Albo to, albo targanie tony sprzętu od parkingu dla Januszy na garbie. Dla tego chcę furę której nie będzie mi szkoda - o nie kolejna rysa, co powie Grażyna?! -  Potem ten sprzęt, brudny, mokry, ubłocony ma trafić z powrotem do fury. I znowu - kurwa jak ja do teraz doczyszczę?! - dla tego pick-up wydaje się być idealnym rozwiązaniem.
Zanim posypią się gromy - Tak jeździłem tego typu samochodami. Defenderem, Hiluxem, czy Tarpanem (sic!) Przejechałęm tysiące kilometrów po asfalcie, płatnymi autostradami i  nawet zdarzyło się kiedyś zjechać do lasu na siku czy załączyć (przypadkiem) wyciągarkę. 
Zupełnie Innymi samochodami (typu Hopel Dupowóz Kombi) przejeachałem kolejne 1000 kilometrów śpiąc w namiocie, kąpiąc się w rzece i ściągając hopla traktorem z zawisu.
I przejdźmy do meritum:
Ostatnio zakochałem się platonicznie w M L200 III generacji, ale nie znajduję zbyt wielu info odnośnie nie lub zawodności, nie to co Navara, gdzie się nie spojrzy tam krzyczą że się sypie :/ Czy to oznacza że stare L200 się nie sypie? i czemu na polskim rynku wtórnym nie ma ani jednego egzemplarza z silnikiem 2.8, same 2.5? Wersji w automacie też nie widzę ale może to i lepiej bo te automaty tylko na common railu...Będę wdzięczny za wszelkie sensowne uwagi do tego auta, pozytywne i negatywne, oraz oczywiście alternatywy. Oczywiście, najchętniej nabył bym Hiluxa, ale w okolicy 20k PLN nic sensownego w 3.0 (jedynym słusznym) nie znajduje. 
Z góry dziękuję za wszelkie sensowne, no bullshitowe uwagi.
Pozdro!
odpowiedz cytuj
jawaldek dodano: 2017-09-25 18:26:41
L 200 ???  tu znajdziesz wiele odpowiedzi  http://forum.mitsumaniaki.pl/index.php?c=34
odpowiedz cytuj

1 ... 1