:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Namioty dachowe, markizy samochodowe OFF-ROAD


Dodano: 2018-06-29 15:05:14
Tagi: Auto terenowe, Elektronika, Wyprawy off road - relacje z wypraw
Samochody: Daihatsu Feroza

Dzień Dobry,
Czy ktoś korzysta z markiz samochodowych i może wypowiedzieć się jak się sprawują w dłuższej podróży? Organizujemy ze znajomymi długi wypad w te wakacje i chciałbym wyposażyć się w taką markizę samochodową, czy są może jakieś modele które można dodatkowo ogrodzić? Nie ukrywam, że miejsce w które jedziemy posiada dużo zwierzy, a nie chciałbym rano obudzić się z rozwalonym obozem w środku lasu. Czy taka markiza https://wildcamp.com.pl/zadaszenia-ofroad/18-zadaszenie-markiza-25x25m-mocowane-do-bagaznika-dachowego.html będzie wytrzymała? Mam Ford explorera III 4.0V6

odpowiedz cytuj
jawaldek dodano: 2018-07-02 20:31:06
Odpowiem tak ->> sprawdzi się o ile naciągi wytrzymają i będzie techniczna możliwość wbicia śledzi. Co do zwierzyny w środku ,pod markizą , to może poszukaj odstraszaczy takich intruzów. Nie mam na myśli elektroniki a naturalnych zapachowych. Np niedźwiedzie które mają fantastyczny węch nie znoszą zapachu octu czy też amoniaku - ominą obozowisko dużym łukiem. Amoniak może być przykry dla nas :/  Markiz przerobiłem jako produkcja chałupnicza parę sztuk. Ostatnio zakupiłem heksogalną którą ( po dwóch latach) zdemontowałem po zamontowaniu namiotu dachowego->> własnej produkcji :) https://youtu.be/fFHu-syMjxw Jak by co heksogalną czyli, rozkładaną na bok i do tyłu, bez ścianek bocznych, nie było ich na wyposażeniu, mam na sprzedanie :)
odpowiedz cytuj
mczay dodano: 2018-09-02 19:26:14
Uważam, że taka markiza sprawdzi się - wygląda na solidną i do najtańszych nie należy...
odpowiedz cytuj


1 ... 1