:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kierunek Mołdawia


Dodano: 2016-06-14 23:49:11

Termin urlopowy w końcu zatwierdzony :) Początek września, kierunek wyjazdu padł na Mołdawię i.... będę bardzo wdzięczny za każdą informacje dotyczącą wyjazdu w tamte strony. Szczególnie od osób które były w tamtych stronach w ostatnim roku. Co nieco już znalazłem informacji czego unikać, czego przestrzegać jak się zachowywać :) ale przydały by się jeszcze informacje na co szczególnie zwrócić uwagę, gdzie pojechać a gdzie nie jechać. Co warto zwiedzić itp itd Wszelkie praktyczne uwagi i wskazówki mile widziane :) A może ktoś ma ochotę pojechać z nami ???
odpowiedz cytuj
jawaldek dodano: 2016-08-11 07:15:50
Najwyraźniej nikt z forumowiczów nie był w tamtych stronach  :mrgreen: Z uzyskanych,innymi drogami, informacji odkładamy wyjazd w tamtym kierunku  :( Jedziemy w inne strony :)
odpowiedz cytuj
jawaldek dodano: 2016-09-24 16:25:56
Innym kierunkiem były Węgry :)  Mała próbka co widzieliśmy i gdzie byliśmy :)  https://www.youtube.com/watch?v=0AOckArbJ5c
odpowiedz cytuj


1 ... 1