:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Admini zapadli w sen zimowy ???

Dodano: 2018-01-02 20:24:47

Strona powoli zamiera-niestety :/  Kiedyś, chyba ktoś inny administrował stronę, najdalej po dwóch dniach wpis ukazywał się na głównej stronie i była duża zmienność i róznorodność. Teraz temat wyciągarki, pierwszy temat na głównej, zbrzydł mi. Nie wiem czy ktoś dodawał nowe wpisy/posty bo przeszukać całość z wyskakującymi reklamami powoduje u mnie \"słowa niecenzuralne\" Ja zamieściłem na swoim blogu, po kiego go tu zakładałem :/ , kilka tygodni temu opis \" jak zrobić samemu namiot dachowy\" ->> może by ktoś skorzystał z podpowiedzi i też spróbował samemu zrobić ??? Z moich wyliczeń powinien zamknąć się w kwocie do 1tyś. A ceny na rynku zaczynają się od 4-5tyś ->> z przedsionkiem :) Ale nie wyciągarka , wyciągarka i jeszcze raz wyciągarka :))))) 
Admini, wysłali z jakiegoś robota,  życzenia -cha cha cha idziemy na łatwiznę ?? Na główną stronę już nie trafiły, życzenia, bo ....wyciągarka, wyciągarka tfu wyciągarka.
Powodzenia admini- za niedługo- z wyskakujących reklam grosza już nie dostaniecie bo nikt nie będzie tu zaglądał bo wyciągarka,wyciągarka a jeszcze rozbryzgi błota :)   :)  :)
odpowiedz cytuj