:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Winter Trap 2017 - film i relacja

Winter Trap 2017 - film i relacja z rajdu 

 

W dniu 18.02.2017 r odbyła się piąta edycja imprezy off-roadowej Winter Trap . Organizatorem tego wydarzenia było Stowarzyszenie Kolno 4x4, a finansowane było ze środków pozyskanych z urzędu miasta w drodze konkursu na realizację zadań sportowych, wpłat od uczestników, a także sponsorów.

Na starcie rajdu stanęło  47 załóg, 154 uczestników. Trasa liczyła 94 km i zaczęła się przejazdem przez miasto Kolno, a następnie biegła przez tereny gminy i powiatu Kolno. Zawodnicy starowali w czterech klasach :
1. Turystyk bez wyciągarki
2. Turystyk z wyciągarką
3. Extrem
4. Quad

Impreza Winter Trap V zakończyła się dekoracją zwyciężców w poszczególnych klasach,a także  wręczeniem nagród ufundowanych przez sponsorów.

Stowarzyszenie Kolno 4x4 dziękuję wszystkim uczestnikom za udział i świetną rywalizację w terenie, wszystkim osobom które przyczyniły się do organizacji imprezy a w szczególności sponsorom za ufundowanie cennych nagród, a byli to:
Auto Moto Sport S.C Chutkowski
Auto Serwis Dariusz Kwiećkowski

Zdjęcia pochodzą ze strony https://tokolno.wordpress.com

 

Winter Trap 2017 - film i relacja komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się