:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ostatni dzwonek – Zachodniopomorskie Mistrzostwa OffRoad tuż tuż!

OSTATNI DZWONEK – ZACHODNIOPOMORSKIE MISTRZOSTWA OFFROAD TUŻ TUŻ!


14-15. listopada – a zatem już bardzo, bardzo niedługo, rozegrają się Zachodniopomorskie Mistrzostwa Offroad. Lista startowa już się zapełnia, ale trochę wolnych miejsc jeszcze zostało. Jeśli jeszcze Cię na tej liście nie ma, to czytaj dalej ;)

Bobolice – w sumie na tym można by skończyć zaproszenie na Zachodniopomorskie Mistrzostwa Offroad. Każdy szanujący się offroader bowiem wie, jakie tereny znajdują się w okolicach tego niewielkiego miasteczka.

Magam, Bobek Trophy, Poland Trophy – to podpowiedź dla tych, którym Bobolice jeszcze nie przyniosły odpowiednich skojarzeń. O tych rajdach słyszeli nawet ci, co na nich nie byli. Ci, którzy byli, wiedzą, z czym to się je. I wiedzą, jaki potencjał tkwi w terenach, na których te rajdy się odbywały. Tam właśnie, na tych „soczystych” terenach, rozgrywać się będą Zachodniopomorskie Mistrzostwa Offroad. Poland Trophy natomiast ze ZMOR kojarzy się podwójnie – oba rajdy bowiem łączy jeden organizator – Maciej Rachtan.


Pieczątki – to z kolei coś dla tych, którzy ponad wszelkie formy rajdów offroadowych ukochali właśnie te tradycyjne, pieczątkowce przeprawy. W takiej formule będą rozgrywane Zachodniopomorskie Mistrzostwa Offroad. Ale i ci, co lubią się ścigać z czasem i rywalami, też nudzić się nie będą, bo czas na zdobywanie pieczątek jest ograniczony – 4 godziny nocą, 8 godzin w dzień.

Rajd dla każdego – nieważne, czym jeździsz, bo i tak znajdziesz klasę dla siebie. Wybierz więc sobie: Quad, Turystyk, Wyczyn, Extreme Elektryk, Extreme Mechanik. Dla każdej klasy, a więc i dla Ciebie, przygotowana jest odpowiednia trasa.
Niedrogo – końcówka sezonu, więc i budżet się kończy? Nie szkodzi, 450zł wpisowego dziury w budżecie nie zrobi. A jeśli jeszcze co nieco Ci zostanie, to wesprzyj „Szlachetną Paczkę” – w dniach rajdu będziesz miał więc okazję zrobić coś dobrego nie tylko dla siebie!

Pytasz, gdzie jest formularz zgłoszeniowy? Znajdziesz go tutaj: http://www.zachodni-offroad.pl/ , podobnie jak wszystkie informacje o Zachodniopomorskich Mistrzostwach Offroad.
To co, widzimy się w Bobolicach, no nie?

Zespół ZMOR


Ostatni dzwonek – Zachodniopomorskie Mistrzostwa OffRoad tuż tuż! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się