:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Glassini - okulary przeciwsłoneczne z regulowanym poziomem przyciemnienia

Firmy, Glassini okulary przeciwsłoneczne regulowanym poziomem przyciemnienia - zdjęcie, fotografia

Glassini - okulary przeciwsłoneczne z regulowanym poziomem przyciemnienia

Tekst sponsorowany

Na rynku istnieje wiele rodzajów okularów przeciwsłonecznych. My chcielibyśmy przedstawić rewolucyjne okulary Glassini z regulacją poziomu przyciemnienia soczewek i to aż w 7 poziomach!

Pewnie nie raz się spotkałeś z sytuacją, kiedy wyjeżdżając zza chmur, przechadzając między budynkami - a następnie wychodząc w otwartą przestrzeń, w sytuacjach ze zmiennym poziomem nasłonecznienia – musiałeś ściągać, a po chwili ponownie nakładać swoje okulary przeciwsłoneczne. Ani to wygodne, ani praktyczne… Innowacyjny produkt marki Glassini rozwiązuje ten problem. Glassini zastąpią kilka par okularów, a to wszystko dzięki regulacji poziomu przyciemnienia szkieł. Tradycyjne szkła zostały zastąpione wyświetlaczami LCD, pokrytymi tlenkiem tytanu. Mechanizm kontrolny wpasowany jest w prawym zauszniku– umożliwiając komfortowe sterowanie.

Jeśli wjeżdżasz do tunelu wciskasz przycisk – masz w pełni przezroczyste szkła. Po wyjechaniu na pełne słońce, po prostu kliknij do odpowiedniego poziomu przyciemnienia. Dla „leniwych” jest proponowany model BALI ALAs z opcją automatycznego poziomu przyciemnienia, a to wszystko dzięki sensorom w oprawce, które odpowiednio zmieniają przyciemnienie soczewek. Jest to odpowiedź na okulary fotochromowe, z tą różnicą, że Glassini można używać jadąc samochodem. Tradycyjne okulary fotochromowe są bezużyteczne, ponieważ reagują na promienie UV, – które są pochłaniane przez szyby samochodu.

Jak działa technologia GLASSINI ? Światło wpadające do soczewki jest polaryzowane. Ciekłe kryształki odpowiednio się ustawiając – regulują ilość światła, które wpada do oka. Okulary posiadają filtry ochronne – UVA, UVB oraz UVC, które eliminują szkodliwe promieniowanie do 400 nm. Gumowana oprawka poprawia komfort użytkowania, zapobiegając przypadkowemu zsunięciu się z twarzy. Filtry polaryzacyjne ograniczają refleksy odbitego światła od jezdni, wody czy szyby. Baterie wystarczają na ok 1000 godzin użytkowania.

Kto powinien wypróbować Glassini? Każdy, kto przebywa na słońcu – a w szczególności: kierowcy, rowerzyści, wędkarze, czyli po prostu: ludzie aktywni, oczekujący komfortu, i wymagający od sprzętu funkcjonalności.
Glassini - okulary przeciwsłoneczne z regulowanym poziomem przyciemnienia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się