:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Bitwa na Marki 2015 nadchodzi!

Bitwa na Marki 2015 nadchodzi!


22-24 maja 2015


Bitwa na Marki 2015 to druga już edycja wyjątkowej imprezy zlotowej o charakterze turystyczno-sportowym, przeznaczona dla miłośników samochodów terenowych.
Wszystko to w formie zabawowej rywalizacji między sześcioma najpopularniejszymi w Polsce markami samochodów terenowych.

Jeep, Land Rover, Mitsubishi, Nissan, Suzuki czy Toyota – to miłośnicy tych marek staną już wieczorem 22 maja na starcie weekendowych zmagań w Bitwie na Marki 2015.

Cel jaki przyświeca organizatorom bitwy to szeroko pojęta integracja środowiska off-road’owego w Polsce wraz z promocja aktywnych form wypoczynku na świeżym powietrzu.
Zawodnicy różnych marek, pod okiem dowódców grup, wspólnie opracowywać będą taktykę działań, aby w końcowym rozrachunku, udowodnić, która z marek jest najlepsza oraz właściciele jakiej marki aut mogą uznać się za najlepszych.
Idea ta jest jednak wprowadzana w życie w nieszablonowy sposób, otóż Bitwa na Marki posiada elementy rywalizacji zarówno na polu off-roadowym jak i turystycznym czy sportowym. Konkurencje przygotowane przez organizatorów ułożone są tak, aby każdy off-roadowiec znalazł coś interesującego dla siebie - począwszy od milusińskich, przez „młode wilki” a skończywszy na „starej gwardii”.

Oprócz zadań turystycznych, sportowych odcinków specjalnych oraz prób przeprawowych, Bitwa na Marki 2015 to także atrakcje wieczorne jak relacje z dalekich i bliższych wypraw, długie Polaków rozmowy oraz wiele niespodzianek.
Bitwa na Marki w 2014 roku okazała się sukcesem organizacyjnym jak i frekwencyjnym – wzięło w niej udział blisko 150 aut, ponad 500 uczestników. Dzielnie walczący przedstawiciele marek Land Rover, Mitsubishi, Nissan, Suzuki i Toyota, po trzech dniach zmagań ulegli przedstawicielom Jeepa – to miłośnicy tego amerykańskiego producenta otrzymali przechodni puchar oraz symboliczny tytuł „najlepszej marki 4x4”.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w tej niewątpliwie największej imprezie zlotowo-rekreacyjnej w Polsce, zapisz się już dziś.

Aby zagwarantować uczestnikom zabawę na najwyższym poziomie, jednocześnie nie zwiększając kosztów udziału, organizator zmuszony jest do ograniczenia ilości zawodników do 30 aut każdej marki, dlatego o możliwości udziału w Bitwie na Marki zadecyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat zaliczki.


Informacje na temat imprezy znaleźć można na stronie www.bitwanamarki.pl oraz na facebooku www.facebook.com/bitwanamarki


Zdjęcia: Paweł Rosłoń

7 kwietnia 2015
Informacja Prasowa 2015-1Bitwa na Marki 2015
www.bitwanamarki.pl
www.facebook.com/bitwanamarki

Kontakt dla mediów:
Krzysztof Czajkowski
[email protected]
+48 607099337

Bitwa na Marki 2015 nadchodzi! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się